شرایط بازگرداندن کالا

تمام تلاش تیم فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه راه‌راه مارکت در این جهت است که کالا سالم و به بهترین شکل ممکن و سریع به دست شما برسد. اما گاهی ممکن است پس از خرید و ارسال به هر دلیلی شما تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. شما این امکان را دارید تا پس از سه روز بعد از دریافت کالا، آن را بازگردانید با شرایط زیر:

کالا را چگونه بازگردانید؟

 1. لطفاً قبل از هر ارسالی با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری کنید.
 2. برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به‌خوبی بسته‌بندی شود و همه اقلام همراه مانند دفترچه راهنما، قطعات نصب و سرهم کردن کالاها به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 3. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از خدمات بازگشت را از بین خواهد برد.
 4. در صورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس [email protected] ایمیل کنید.
 5. درصورتی‌که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از تیپاکس پس‌کرایه اقدام کنید. درصورتی‌که برخی از شهرها تیپاکس پس‌کرایه را نمی‌پذیرند، تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید کل هزینه ارسال عودت داده شود.
 6. اگر ساکن تهران هستید، برای بازگرداندن کالای خود می‌توانید به دو شیوه اقدام کنید.
 7. کالا را با فروشگاه هماهنگ کرده و شخصاً تحویل نمایید و یا با پیک ارسال کنید.
 8. برای ارسال بسته برگشتی خود آدرس را بخش پشتیبانی بگیرید.

هزینه بازگشت چطور محاسبه خواهد شد؟

 1. سفارشاتی که ارسال آن‌ها از طریق پست و یا فروشگاه صورت‌گرفته باشد در صورت ثبت درخواست بازگشت کالا، هر درخواست شامل ۵۰ هزار تومان هزینه بازگشت است.
 2. هنگام ثبت درخواست مرجوعی هزینه بازگشت را می‌توانید از طریق حساب کاربری خود مشاهده نمایید و بعد از بازگشت و پذیرش کالا این مورد از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 3. اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب‌دیدگی ظاهری، به تأیید کارشناسان فروش راه‌راه مارکت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده راه‌راه مارکت خواهد بود.
 4. برای واریز هزینه پست به‌حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس [email protected] ارسال فرمایید.

سؤالات متداول

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‌های ما است و در این راستا هر سفارش را در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری می‌رسانیم. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پشتیبانی در نظر گرفته شده است. لینک شرایط بازگرداندن کالا.

یا پیام خود را در صفحه تماس با ما با انتخاب موضوع بازگشت کالا، ارسال کنید و یا از طریق واتس‌اپ راه‌راه مارکت با ما در ارتباط باشید.

مشتریان عادی تا ۳ روز و مشتریان دائمی تا ۷ روز پس از تحویل کالا، می‌توانند درخواست مرجوعی را ثبت کنند.

 1. کالا می‌بایست در جعبه اصلی خود به راه‌راه مارکت بازگردانده شود.
 2. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 3. لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان ۳ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دورریختن آن جداً خودداری شود.
 4. لازم است تمامی اقلام همراه محصول را در بسته‌بندی و شرایط اولیه قرار داده و ارسال نمایید.
 1. آسیب‌دیدگی باید حداکثر طی ۳ روز پس از دریافت کالا، به بخش پشتیبانی راه‌راه مارکت اطلاع داده شود. باتوجه‌به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه کالاهای موجود در فروشگاه راه‌راه مارکت، تحویل به شرکت‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه کالا به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و راه‌راه مارکت تنها در صورت تأیید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند.

بله. حداکثر تا ۳ روز مشتریان عادی و تا ۷ روز مشتریان دائمی، انصراف خود را بر اساس رویه‌های مرجوعی می‌توانند بازگردانید.

بله. شما در همان روز تحویل کالا، درصورتی‌که کالا در شرایط اولیه باشد می‌توانید کالا را مرجوع کنید.

بله. انصراف از خرید و درخواست مرجوعی مورد قبول است.

 1. کارشناسان پشتیبانی ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند.
 2. علت بازگشت کالا توسط ما بررسی و مطابق با شرایط و قوانین تأیید یا رد می‌شود.
 3. پس از بررسی موارد مطرح شده در صورت تأیید ایراد کالا، وجه به‌حساب شما مرجوع می‌شود و در صورت عدم تأیید و تمایل شما کالا به شما باز خواهد گشت.

بله. درصورتی‌که آسیب در لحظه قابل‌مشاهده باشد، شما می‌توانید کالا را تحویل نگیرید.