5 دلیل مهم استفاده از میز لپ تاپ حرفه ای

۵ دلیل مهم استفاده از میز لپ تاپ حرفه ای

پایه‌های نگهدارنده لپ ‌تاپ در اشکال و اندازه‌های متنوعی تولید و عرضه می‌شوند زمانی که این میزها دارای پایه هستند و یا کارایی بیشتری به نسبت استندهای ساده لپ تاپ پیدا می‌کنند، از آن‌ها معمولاً به‌عنوان میز لپ تاپ حرفه ای یاد می‌شود. مهم نیست که چه نوع نگه دارنده لپ‌تاپی را انتخاب می‌کنید، همه آنها مزایای یکسانی را برای شما به ارمغان می‌آورند تا هر روز از آن لذت ببرید و بهره‌وری خود را در حین کار بیشتر نمایید.

با خرید چراغ مطالعه مناسب هنگام مطالعه همه چیز در دست شماست یک وسیله ضروری برای قرار دادن روی میز لپ تاپ حرفه ای که علاوه برآن در طراحی داخلی می تواند نقش پر رنگی داشته باشد. این نوشته شما در خرید چراغ مطالعه مناسب راهنمایی میکند. چگونه یک چراغ مطالعه خوب بخریم

میز لپ تاپ قابل تنظیم

بیایید نگاهی به مزایای فوق‌العاده‌ای بیندازیم که می‌توانید با استفاده از استند و یا میز لپ تاپ حرفه ای از آنها لذت ببرید:

 1. تنظیم ارتفاع انعطاف‌پذیر

هنگام استفاده از لپ تاپ، قرارگیری رایانه، نسبت به قد در مقایسه با موقعیت سر، گردن و بدن شما تأثیر بسزایی خواهد داشت. به‌عنوان‌مثال، اگر لپ ‌تاپ، روی میزی با ارتفاع پایین قرار گیرد، افراد قد بلندتر را برای تایپ و مشاهده آسان‌تر صفحه‌نمایش، کمی به جلو خم می‌کند. این حالت خمیدگی طولانی‌مدت، به دلیل فشاری که به نخاع و شانه‌های شما وارد می‌کند، در تقابل جدی با سلامتی شما خواهد بود  و منجر به کمردرد و گردن درد شما می‌گردد.

بااین‌حال، با استفاده از میز لپ تاپ حرفه ای، می‌توانید ارتفاع پایه میز خود را به‌صورت دستی تنظیم کنید و آن را برای مشاهده بهتر درحالی‌که بدن خود را صاف نگاه می‌دارید، بلندتر یا کم ارتفاع تر کنید.

 • استند یا میز لپ تاپ حرفه ای کدام یک کاربردی ترهستند؟

وقتی صحبت از قابلیت تنظیم ارتفاع، جهت موقعیت‌های متفاوت در یک میز لپ تاپ استاندارد به میان می‌آید، استند یا میز انتخابی شما بر رقبای خود پیشی می‌گیرد. اگرچه ممکن است برای لپ‌تاپ‌های سنگین‌تر انتخاب یک استند، حرفه‌ای نباشد، زیرا پایه‌های نازک و پیچ‌های نگهدارنده ضعیف اغلب کارکردن با لپ تاپ را پیچیده‌تر می‌کند و تعادل لپ تاپ را در حین استفاده، پایین می‌آورد. بااین‌حال، استندهای لپ تاپ می‌تواند برای نوت‌بوک‌های سبک‌تر، مناسب‌تر و البته مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.

خرید میز تاشو ایکیا KLIPSK

داشتن یک میز تاشوی سبک و کارآمد، برای گذران زندگی‌های مدرن و امروزی تقریباً امری ضروری می‌باشد. خرید میز لپ تاپ‌ایی که بتوان با خودتان به تخت خواب هم ببرید بسیار می‌تواند کاربردی باشد.

میز تاشو ایکیا KLIPSK
 1. جریان هوای بهتر

در حالت ایده‌آل، لپ تاپ شما برای پایین نگه‌داشتن دمای خود به جریان هوای ثابت نیاز دارد. همان‌طور که با اجرای چندین برنامه به‌صورت هم زمان، بار بیشتری را روی پردازنده رایانه شخصی خود تحمیل می‌نمایید، گرمای ایجاد شده حاصل از فضای کمی که بین سطح زیرین لپ تاپ و پای شما وجود دارد، دمای داخلی لپ تاپ را گرم‌تر می‌کند. به زبان ساده گردش هوای تازه به‌موقع صورت نمی‌گیرد که به طور مستقیم روی سرعت پردازنده رایانه شما تأثیر می‌گذارد.

 • چنین شرایطی نامطلوب است زیرا

ممکن است به اجزای رایانه شما به دلیل گرمای محبوس شده آسیب رساند. اگرچه هر قطعه لپ‌تاپ در زمان ساخت و در شرکت مربوطه ازاین‌حیث دارای نقطه ذوب بالایی می‌باشد؛ اما برای کاهش چنین ریسکی با خنک نگه‌داشتن لپ‌ تاپ می‌توانید از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید.

اینجاست که به یک میز لپ تاپ حرفه ای نیاز مبرم داریم. لپ‌تاپ خود را بالاتر برید تا یک شکاف هوا بین میز لپ‌ تاپ و سطح زیرین آن ایجاد شود. از طریق این شکاف، هر حرارتی که توسط لپ‌تاپ دفع می‌شود، با جریان هوای مداوم منتقل می‌شود و هوای محبوس شده در زیر رایانه از میان خواهد رفت.

این کار نه‌تنها باعث افزایش طول عمر لپ تاپ شما می‌شود، بلکه می‌تواند هزینه‌های تعمیر یا تعویض لپ تاپ شما را در آینده کاهش دهد. همچنین میزهای لپ تاپ با فن‌های خنک‌کننده‌ای نیز وجود دارند که می‌تواند مزایای آنها را در این زمینه تقویت کنند!

میز لپ تاپ ارزان بورس میز لپ تاپ
 1. شلوغی را به حداقل برسانید

هنگامی که یک جای بخصوص را برای لپ‌تاپتان انتخاب می‌کنید، می‌توانید روی میز کار خود با شلوغی کمتری مواجه شوید. انتخاب یک میز لپ تاپ حرفه ای مناسب، سازماندهی، مرتب‌سازی و البته پاکیزگی را به شما هدیه می‌دهد. یک فضای کاری منظم، برای طرز فکر و خلق‌وخوی شما، کمتر از یک معجزه عمل نمی‌کند و به شما امکان می‌دهد، بدون نگرانی از گم‌کردن وسایل شخصی یا به‌هم‌ریختگی ناشی از سیم‌های شارژر، روی کاری که می‌خواهید انجام دهید، تمرکز کنید.

با تنظیم پایه، برای قراردادن لپ‌تاپ خود بر روی یک استند در یک موقعیت بالا شکاف بزرگی در زیر آن ایجاد می‌کنید. درحالی‌که قبلاً در مورد مزایای اتلاف گرما صحبت کرده‌ایم، این فضایی است که می‌توانید لوازم‌التحریر را به‌راحتی در دسترس قرار دهید.

ایجاد این ارتفاع، نه‌تنها جریان هوا را  میسر می‌کند، فضای بیشتری برای استراحت دادن به دستان به سبب دراز کردن آن به سمت لپ تاپ ایجاد می‌کند. همچنین می‌توان از فضای ایجاد شده بین میز تحریر و استند لپ تاپ، برای دورنگه داشتن سیم‌های متصل به لپ تاپ استفاده کرد و خطر قطع یا آسیب‌دیدن سیم‌های برق را به حداقل رساند.

اگر چندین کابل خارجی را به لپ تاپ خود وصل کرده‌اید، روی استند لپ تاپ، می‌توان به‌عنوان یک ناجی تمام‌عیار حساب ویژه‌ای باز کرد.

 1. قابلیت حمل راحت

میز لپ تاپ حرفه ای باید سبک و جمع‌وجور باشد تا آن را به یک ابزار همراه عالی برای جابه‌جایی‌های درون خانه مثلاً از اتاقی به نشیمن و یا آشپزخانه و یا در زمان خروج از منزل تبدیل کند. حتی برخی از میزهای لپ تاپ را می‌توان برای استفاده در جاده نیز در داخل ماشین نصب کرد!

 • لپ‌تاپ‌ها

به‌طوری طراحی شده‌اند تا رایانه‌های قابل‌حملی باشند تا شما در هر زمان و هر مکان به‌وسیله آن به‌سادگی مطالعه کنید، بنویسید یا بازی کنید. میز لپ تاپ حرفه ای نیز باید با این ویژگی مطابقت داشته باشد، حتی برخی از میزهای لپ‌ تاپ بزرگ‌تر نیز می‌توانند در حین پرواز تا شده، از هم جدا شوند و درعین‌حال همراه شما و در داخل کابین هواپیما حمل گردند.

چه در حال برنامه‌ریزی برای کارهای خارج از منزل یا یک تعطیلات طولانی‌مدت باشید، میز لپ‌ تاپ به‌راحتی و به‌سادگی یکی از مهم‌ترین وسایلی است که باید همراه شما باشد. سبک، مقرون‌به‌صرفه و متحرک و مطمئناً قابل قراردادن در چمدان سفری همگی همان چیزهایی هستند که همیشه به دنبال آن بوده‌اید.

خرید پایه نگه دارنده لپ تاپ ایکیا BRADA

امروزه در دنیای مدرن، بیشتر ارتباطات ما از طریق اینترنت و دنیای مجازی است، یک بستر سخت‌افزاری مناسب، جهت ایجاد ارتباطات به ما این امکان را می‌دهد تا تماس‌ها و کارهای روزمره با لپ تاپ را بدون دردسر و در شرایط راحت‌تری انجام دهیم.

پایه نگه دارنده لپ تاپ ایکیا BRADA
 1. کاربردهای چندمنظوره

میز لپ تاپ حرفه ای می‌تواند برای اهداف مختلف مورداستفاده قرار گیرد. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید با استفاده از میز لپ تاپ حرفه ای که به‌اندازه کافی قابل‌حمل باشد، در رختخواب مطالعه کنید. غذا میل کنید. کتاب موردعلاقه‌تان را مطالعه نمایید و یا درعین‌حال فیلم موردعلاقه‌تان را تماشا کنید. برخی از میزهای لپ تاپ نیز دارای جا لیوانی برای قراردادن نوشیدنی‌های موردعلاقه‌تان هستند. علاوه بر این، یک میز لپ ‌تاپ ویژه نیز ممکن است فضاهای اضافی، برای قراردادن ماوس یا تلفن همراه شما را در خود فراهم سازد.

راهنمای خرید میز لپ تاپ ایکیا

پشتیبانی کامل از سایز لپ‌ تاپ موردنظر، بسیار مهم است. قبل از خرید میز لپ‌ تاپ، اطمینان حاصل کنید که بتوانید لپ‌تاپ را به‌راحتی بر روی آن قرار دهید. خوشبختانه، میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN محدود سایز لپ‌تاپ‌های متفاوت را پشتیبانی می‌کند. این محدوده استاندارد از 10 اینچ تا 15.6 اینچ یا 10 اینچ تا 17 اینچ است. خرید یک میز لپ تاپ حرفه ای در محدوده بالاتر همیشه ریسک شما را در قراردادن هر نوع گجت الکترونیکی به حداقل می‌رساند.

 • حداکثر وزن

میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN، همان‌طور که باید قابلیت تحمل وزن رایانه شخصی شما را داشته باشد باید وزن خود را نیز بتواند تحمل کند (در صورت ضربه‌های ناگهانی حداقل لرزش را به لپ تاپ منتقل نماید)، به‌خصوص اگر با میز لپ تاپ حرفه ای قابل تنظیم سروکار دارید، بهتر است مشخصات فیزیکی میز لپ تاپ را مطالعه کرده و انتخابی درست داشته باشید. میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN،  می‌تواند وزن 12 کیلوگرم  یا بالاتر را نیز تحمل کند.

 • ارتفاع پایه میز لپ‌ تاپ

ازآنجایی‌که از میز لپ تاپ حرفه ای برای اضافه‌کردن ارتفاع به لپ‌تاپ استفاده می‌شود، بررسی ارتفاع پایه برای اطمینان از افزایش ارتفاع مناسب بسیار مهم است. درحالی‌که مدل‌های ابتدایی ممکن است فقط 2 یا 3 اینچ ارتفاع اضافی ایجاد کنند، میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN می‌تواند تا 70 سانتی‌متر ارتفاع از سطح قرار داده شده را برای شما ایجاد کند.

خرید میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN

امروزه که در جهانی مدرن زندگی می‌کنیم و بسیاری از کارهایمان به‌وسیله انواع لپ‌تاپ‌ها و یا در فضای مجازی صورت می‌گیرد، داشتن میز لپ‌تاپ مناسب، به امری ضروری تبدیل شده است.

میز لپ تاپ ایکیا BJORKASEN

به‌غیراز عوامل اشاره شده، قبل از خرید میز لپ تاپ حرفه ای هنوز چیزهای زیادی باید در نظر گرفته شوند؛ بنابراین، بهترین میز لپ ‌تاپ موجود در فروشگاه اینترنتی راه‌راه مارکت همراه با مشخصات و ویژگی‌های مهم آن‌ و همچنین یک راهنمای خرید کامل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امیدواریم پس از مطالع کامل این مقاله میز لپ تاپ حرفه ای انتخابی متناسب با نیاز و سلیقه خود داشته باشید.

مقالـات مرتبط

نکات پیش از خرید لوازم خانه و آشپزخانه

میز لپ تاپ ایکیا و مواد اولیه با کیفیت

ایکیا و استفاده از مواد اولیه باکیفیت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان لوازم خانه و [...]

1 دیدگاه

نکات پیش از خرید لوازم خانه و آشپزخانه

5 استند موبایل و تبلت مناسب هدیه ایکیا

 به یاد بیاورید که در سال‌های گذشته، چقدر زمان و انرژی صرف می کردید تا [...]

4 دیدگاه

ایده‌های خلاقانه خانه و آشپزخانه مدرن

ایده های خلاقانه خرید میز لپ تاپ

دیوید پرنا، متخصص کایروپرکتیک / Chiropractic از Back & Body Medical، می‌گوید نشستن یا خمیدگی برای [...]

3 دیدگاه

میزان رضایت از این مطلب

100 %

توسط 01 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  نگار سرمدی

  میز لپ تاپ توضیحش عالی بود

  میز لپ تاپ میخواستم بخرم ‌‌کلی اطلاعات گرفتم . ممنونم از مقاله مفیدتون‌. میز لپ تاپ ایکیا رو سفارش میدم و میخرم

  22 آذر 1401

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت از این مطلب

ورود | عضویت
فهرست مطالب