6 مورد از مهمترین وسایل سفر و پیک‌نیک که نباید فراموش کنید!

۶ مورد از مهمترین وسایل سفر و پیک‌نیک که نباید فراموش کنید!

وسایل سفر پیک‌نیک و سفر رفتن، تقریباً در بین همه جوامع و فرهنگ‌ها رایج است. وسایل سفر در سراسر جهان پیک‌نیک رفتن و سفرکردن جزو لاینفک همه زندگی‌ها است. مردم در هر کجای دنیا که هستند، پیک‌نیک کردن و سفر رفتن را در ‌موازات زندگی خود دارند. معمولاً در روزهای پایانی هفته خانواده‌ها در جمع‌های خیلی خصوصی به تعداد اعضای خانوار و یا کمی گسترده‌تر با دوستانشان و یا در جمع وسیع فامیلی به گردش و پیک‌نیک وسایل سفر می‌پردازند. گاه در روزهای پایانی هفته خود و همراهانشان را برای رفتن به پیک‌نیک آماده می‌کنند و یا در ایام تعطیلات فصلی و یا روزهایی که ممکن است پی‌درپی تعطیل باشد و امکان سفر به وجود بیاید، به سفر می‌پردازند. باتوجه‌به این مطلب که سفر رفتن و پیک‌نیک کردن جزو لاینفک زندگی‌هاست، ما خود را بر آن داشتیم تا در مورد این بخش از زندگی برایتان بنویسیم و در این اثنا به معرفی محصولاتی وسایل سفر بپردازیم که همراه‌کردن آنها در سفر و پیک‌نیک برای شما حایز اهمیت است؛ لذا در این مقاله به معرفی محصولاتی از برند نامی ایکیا می‌پردازیم و امید بر آن داریم که این اطلاعات و معرفی محصولات برایتان مفید واقع شود.

چک لیست وسایل ضروری سفر

وسایل موردنیاز سفر

همه ما می‌دانیم که وسایل سفر جزو اولین دغدغه‌های یک مسافر است و یا اینکه اقدامات لازم جهت جمع‌آوری وسایلی برای مقدمات پیک‌نیک از اولین مسائلی هست که به ذهن ما پس از تصمیم به سفر و یا انجام پیک‌نیک خطور می‌کند. بسته به اینکه به چه شیوه‌ای و به کجا سفر می‌کنید، چمدان و کوله شما حاوی وسایل سفر و چیزهای متفاوتی خواهد بود تصمیم شما بنا نهاده می‌شود. برای مثال همه ما وسایل سفر یا وسایلی را که در سفرهای خانوادگی زمان کودکی و نوجوانی‌مان به همراه می‌بردیم را در ذهن خود داریم. معمولاً بیشتر وسایل سفر که ما درگذشته با خود همراه می‌کردیم به‌گونه‌ای بود که تقریباً جزو دسته ضروریات بود و غالباً خانواده‌ها ساده سفر می‌کردند.

فلاسک‌ چای

فلاسک وسایل سفر ضروری هر سفر، البته شاید شما هم جزو آنهایی هستید که هنوز سفر را به همان شکل می‌پسندید، اما باید بدانید که سفر کردن این روزها رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته است. ظهور تکنولوژی و همچنین شیوه‌های تازه سفر موجب شده‌اند تا نیازهای سفر نیز به همان نسبت تغییر پذیرد. شاید درگذشته در طول مسیر سفر و یا در زمان پیک‌نیک، مرد خانواده از چوب و هیزم حوالی محیطش، آتشی بر پا می‌ساخت تا چای یا نوشیدنی گرمی را برای اعضا خانواده و یا هم‌سفرانش فراهم سازد.

لیست وسایل سفر لیست وسایل سفر به شمال

ولی امروزه با وجود فلاسک‌های چای در حجم‌های مختلف، خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که چای را در اوج آرامش در منزل خود درست کنند و بعد درون فلاسک‌های چای ریخته و در طول مسیر با خود همراه سازند تا زحمت درست‌کردن چای در طول مسیر سفر یا در زمان پیک‌نیک را متحمل نشوند. حالا این فلاسک‌ها ممکن است در حجم‌های بزرگی مثل فلاسک ایکیا UNDERLATTA باشد که چند فنجان چای را بتواند برای ساعت‌ها گرم نگه دارد و نیاز خانواده یا همسران را تأمین کند و یا این که فلاسک چای تک‌نفره و کوچک را مانند ماگ مسافرتی ایکیا EFTERSTRAVA با خود همراه سازند تا هر کس بنا به سلیقه شخص خودش نوشیدنی گرم و خاص خودش را در آن ریخته و جرعه‌جرعه و در طول مسیر آن را میل کند. این‌گونه است که ما متوجه تغییر پیک‌نیک و سفر و ابزارآلات آن می‌شویم. پس اینک که متوجه شدیم سفر و یا انجام پیک‌نیک امروزه با گذشته بسیار متفاوت شده است، و وسایل سفر نیز متفاوت. به بررسی و معرفی وسایل پیک‌نیک و سفر می‌پردازیم تا هم به‌روز سفر کنید و هم از همراهی محصولات و امکانات به‌روز سفر نهایت لذت را ببرید.

خرید اینترنتی ماگ مسافرتی ایکیا EFTERSTRÄVA

در هنگام استفاده از ماگ مسافرتی ایکیا EFTERSTRAVA به یاد داشته باشید که اگر می‌خواهید نوشیدنی‌های گرم یا سوزان را به‌صورت مستقیم استفاده کنید حتماً مراقب سلامتی لب و دهان خود باشید تا نسوزید!

ماگ مسافرتی ایکیا EFTERSTRÄVA

میز و صندلی تاشو

 یکی دیگر از لوازم و وسایل سفر که در پیک‌نیک و سفر می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. وجود یک میز و صندلی تاشو است. درگذشته از وسیله سفر زیرانداز برای نشستن در فضاهای خارج از منزل در زمان پیک‌نیک و سفر استفاده می‌شد. اما اکنون با کمک تکنولوژی محصولاتی مثل میز و صندلی ۲ نفره تاشو ایکیا TARNO به شما کمک می‌کند تا در زمانی که در پیک‌نیک هستید بدون اینکه روی زمین بدون تکیه‌گاه بنشینید و به زانوهایتان فشار وارد بیایید در نهایت آرامش روی صندلی بنشینید به‌این‌ترتیب هم به‌زانو و پاهای شما فشار وارد نمی‌شود و وسایل سفر هم تکیه‌گاهی راحت خواهید داشت. میز و صندلی 2 نفره تاشو ایکیا TARNO همچنین دارای یک میز تاشو است که امکان استفاده از آن برای شما بسیار راحت خواهد بود. البته فروشگاه اینترنتی راه‌راه مارکت صندلی‌های این میز را به‌صورت جفتی و بدون میز نیز به شما ارائه می‌کند. این میز و صندلی‌ها قابلیت تاشدن و کم جاشدن دارد به‌گونه‌ای که شما به‌آسانی می‌توانید صندلی‌ها را تاکرده و در صندوق‌عقب ماشین خود بگذارید و به‌محض رسیدن به مقصد آنها را بازکرده و از آن استفاده کنید. تصور کنید که در ساحل زیبای دریای خزر صندلی‌های تاشو ایکیا TARNO را بازکرده و روی آن بنشینید و از زیبایی دریا و ساحل در نهایت آرامش لذت ببرید.

وسایل سفر برای نوجوانان

پتو مسافرتی

وسایل سفردیگری که از گذشته تابه‌حال همراه همگی ما چه در سفر و چه در پیک‌نیک بوده است چیزی نیست جز یک پتوی نرم و لطیف، درگذشته پتوها حجیم و بزرگ بود؛ ولی امروزه به لطف تولیدات شرکت‌هایی چون شرکت ایکیا، پتو مسافرتی ایکیا THORGUN با حجمی کم و لطیف و با ایجاد گرمایش مناسب، همراه خوبی برای ما در طول سفر خواهد بود. پتو مسافرتی ایکیا THORGUN پتویی لطیف و گرم و ضد حساسیت و زیباست. همراه‌داشتن این پتو می‌تواند اوقات پیک‌نیک و سفر شما را دلنشین‌تر می‌سازد.

ست کارد و چنگال مسافرتی

از دیگر وسایل سفر که همراهی آن در پیک‌نیک و سفرهای ما لازم است، ست کارد و چنگال مسافرتی ایکیا FINSKUREN را می‌توان نام برد. ممکن نیست بدون همراه‌داشتن وسایل سفر قاشق، ما بتوانیم وعده غذایی را در آرامش میل کنیم. قطعاً همه ما می‌دانیم که وجود قاشق و چنگال در سفر جزو وسایل مهم و نیاز مبرم همگان است چرا که صرف وعده‌های غذایی بدون داشتن قاشق و چنگال، قطعاً مشکل خواهد بود. وسایل سفر ست کارد و چنگال مسافرتی ایکیا FINSKUREN نیز از جمله وسایلی است که از برند باکیفیت ایکیا تهیه شده است. این ست کارد و قاشق و چنگال است که دارای یک کیف زیبای پارچه‌ای است که برای همراهی همگان در کمپینگ‌ها جزو ملزومات سفرش به‌حساب می‌آید. این ست کارد و قاشق و چنگال از جنس استیل ضدزنگ است که بسیار راحت شسته می‌شود و تغییر رنگ نمی‌دهد و زنگ هم نمی‌زند. خوب است توجه داشته باشیم که در هنگام صرف وعده‌های غذا در پیک‌نیک و در سفر در کنار وجود یک ست کارد و چنگال و قاشق، وجود دستمالی که ناجی دست‌های کثیف ما باشد بسیار احساس می‌شود. گاهی ممکن است که شما دسترسی راحتی به آب برای شستشوی دست‌ها و یا قاشق و چنگالتان، نداشته باشید در اینجا نیاز به دستمال‌کاغذی بسیار احساس می‌شود. 

وسایل مورد نیاز سفر خانوادگی لیست وسایل مورد نیاز سفر با ماشین -شخصی

دستمال‌ مسافرتی

دستمال‌سفره ایکیا FANTASTISK وسایل سفر است که ما تهیه و همراهی آن را در پیک‌نیک به شما توصیه می‌کنیم. دستمال‌سفره ایکیا FANTASTISK دارای سه‌لایه است که همین امر قدرت جذب و پاک‌کنندگی این دستمال را افزایش می‌دهد. البته وجود دستمال وسایل سفر مستلزم تغییر است. نیکوست که برای سفر باتوجه‌به این که مدتش بیشتر از پیک‌نیک به طول می‌انجامد، دستمال‌های پارچه‌ای کم‌حجم و نخی را با خود همراه کنید. دستمال آشپزخانه ایکیا INAMARIA نیز محصولی است که ما برای همراهی در سفر به شما پیشنهاد می‌کنیم. تصور کنید که در فضای زیبایی در سفر، تصمیم گرفته‌اید که برای خانواده جوجه‌کبابی را تهیه کنید. قطعاً در اثنای زمان پخت‌وپز لزوم وجود دستمال آشپزخانه ایکیا INAMARIA به شما کمک خواهد کرد که بدون نیاز به آب‌دست‌های خود را تمیز کنید. این دستمال پارچه‌ای و نخی و لطیف است و قدرت تمیزکنندگی بالایی نیز دارد، لذا همراهی این محصول نیز برای شما اوقات خوشی را فراهم خواهد کرد که دغدغه بی‌آبی را برای شستن دست‌هایتان نداشته باشید.

ماگ مسافرتی

در نظر بگیرید که نوشیدن یک نوشیدنی گرم پس از صرف غذا، در زمان پیک‌نیک یا سفر چقدر لذت‌بخش خواهد بود. اگر در خاطر داشته باشید در ابتدای مقاله برایتان گفتیم که درگذشته در سفر و پیک‌نیک تقریباً همه مردم برای نوشیدن یک نوشیدنی گرم، مجاب به برپاکردن آتش می‌شدند، اما امروزه به لطف حضور انواع ماگ‌ها به‌آسانی می‌توان نوشیدنی گرم خود را برای ساعت‌ها به همراه داشت و از نوشیدن آن لذت برد. ماگ مسافرتی ایکیا UNDERSOKA نیز همراه مناسب و بی‌نظیری در کنار شما خواهد بود. حالا که از همراهی نوشیدنی‌های گرم برایتان گفتیم، جا دارد که تصور خوردن میوه‌هایی شسته و خنک را در طول مسیر پیک‌نیک یا سفر متصور شویم، ما به شما توصیه می‌کنیم که با همراهی ظرف نگهدارنده میوه ایکیا SPLITTERNY میوه‌های خنک و شسته خود را در نهایت لذت و آرامش میل کنید. وسایل سفر ظرف نگهدارنده میوه ایکیا SPLITTERNY محصولی است که شما می‌توانید میوه‌های موردنظر خود را در آن بریزید و چند قطعه یخ روی آن بیندازید تا در طول مسیر میوة شما خنک و تازه بماند. ظرف نگهدارنده میوه ایکیا SPLITTERNY در خود سبدی دارد که باعث می‌شود تا میوه‌ها در آن جای بگیرند و مانند میوه‌ای که در سبد چیده شده، پذیرای شما باشند.


لیست وسایل سفر به مشهد

خرید اینترنتی لوازم سفری ایکیا

 اینک که با ما همراه شدید و ما برایتان ملزومات سفری را که طبق روز ساخته و طراحی شده‌اند را ملاحظه فرمودید و از مزایای همراهی آنها در پیک‌نیک و سفر مطلع گشتید، اگر تصمیم به داشتن وسایل سفر دارید، توصیه ما به شما این است که این محصولات را به فروشگاه اینترنتی راه‌راه مارکت سفارش دهید و اوقات خوش‌سفر خود را مضاعف گردانید.


نقد و بررسی وسایل سفر ایکیا

نوشته‌های اخیر

میزان رضایت از این مطلب

100 %

توسط 01 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  حورا عبادی

  من قبلا ماگ مسافرتی ایکیا رو سفارش داده بودم عالی بود

  جتما ست کارد و چنگال FINSKUREN ایکیا رو سفارش میدم. به نظزم خیلی شیک و کاربردی و با کلاس هست .برای محل کار و کوهنوردی هم عالیه .

  21 بهمن 1401

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  فهیمه اندرزگو

  ممنونم از معرفی وسایل مورد نیاز برای سفر

  مقاله ی جالبی بود واقعا وسایل مورد نیاز سفر و پیک نیک در عین حال که مدرن شده کارایی خوبی هم داره. صندلی تاشو و ظرف نگه دارنده ی میوه ایکیا رو سفارش دادم ممنونم از شما

  12 بهمن 1401

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

در این مورد یک بازخورد بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت از این مطلب

ورود | عضویت
فهرست مطالب